+48 12 444 1846
×
×
Zarezerwuj teraz
Via ferraty – Słowacja

  ×
  Zapytanie o termin

  Ta wyprawa może odbyć się w formule Exploruj Private Tours. Znaczy to, że możesz wybrać się na nią sam, z osobą towarzyszącą, bądź z małą grupą Twoich znajomych. Zapytaj o termin i szczegóły

   Via ferraty – Słowacja

   Rodzaj wyprawy
   Trekkingi
   Czas trwania
   4 dni
   Sezon
   Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień
   Góry
   Karpaty
   Kontynent
   Europa
   Kraj
   Słowacja
   Cena, daty, rezerwacja.
   cena
   2190 PLN
   Transport w cenie programu
   Wybierz termin:
   Rezerwacja Exploruj private tours
   Wędrówka i wspinaczka na via ferratach po najpiękniejszych zakątkach Słowacji. Wielka przygoda spakowana w kompaktowym i dobrze zaplanowanym autorskim programie Exploruj.pl dostępna dla nawet początkujących turystów górskich i tych co chcą nauczyć się poruszać bezpiecznie po via ferratach. Zapraszamy na naszą wyprawę na południe od Tatr. Transport z Zakopanego naszym busem a noclegi w lokalnych rodzinnych pensjonatach.
   Rejon: Mała Fatra, Słowacji Raj, Kremnickie Wierchy
   Wielkość grupy: do 6 osób
   Kod programu: SKF
   Typ zakwaterowania: Pensjonat
   Poziom trudności: łatwy
   dowiedz się więcej

   Słowacja i jej góry nie od dziś jest celem wyjazdów turystów z Polski. Popularna latem wiosną i jesienią ze względu na malownicze górskie krajobrazy, zaciszne, jakby zapomniane przez Boga wioski i miasteczka, oraz niezliczone górskie szlaki, na których nigdy nie ma tłumów a czasem … wręcz łatwiej spotkać leśne zwierzęta niż człowieka.Słowacja dzięki swojemu położeniu na południe od naszych granic, oferuje zwykle lepszą pogodę, więcej słońca i wyższe temperatury, zwłaszcza na wiosnę i jesienią dając szansę trekkerom na naprawdę długi sezon. Nasi słowaccy przyjaciele też cały czas rozwijają swoją ofertę turystyczną. Na przykład znajdziemy tutaj mnóstwo wspaniałych tras rowerowych przeznaczonych  dla górskich kolarzy amatorów.

   Również w ostatnim czasie pojawiło się tutaj w górach kilka ciekawych via ferrat, przygotowanych wg najlepszych włoskich wzorów. To te via ferraty będą celem (ale nie jedynym) naszego programu. Planowane via ferraty położone są w bardzo malowniczych miejscach. Głównie w pięknych wapiennych dolinach o stromych ścianach i oferujących dodatkowe atrakcja w postaci wiszących mostów, szemrzących potoków i huczących wodospadów. Trasy są łatwe i średnio trudne więc również dostępne dla początkujących pod okiem doświadczonego instruktora – przewodnika.

   Program wyprawy
   Ważne informacje
   Co to są właściwie via ferraty?
   ZAMKNIJ