+48 12 444 1846
×
×
Zarezerwuj teraz
Podniebne Księstwo – trekking Andora

  ×
  Zapytanie o termin

  Ta wyprawa może odbyć się w formule Exploruj Private Tours. Znaczy to, że możesz wybrać się na nią sam, z osobą towarzyszącą, bądź z małą grupą Twoich znajomych. Zapytaj o termin i szczegóły

   Podniebne Księstwo – trekking Andora

   Rodzaj wyprawy
   Trekkingi
   Czas trwania
   8 dni
   Sezon
   Czerwiec, Wrzesień
   Góry
   Pireneje
   Kontynent
   Europa
   Kraj
   Andora
   Cena, daty, rezerwacja.
   cena
   795 EUR
   plus przelot do Barcelony
   Wybierz termin:
   Rezerwacja
   Tygodniowy program w sercu Pirenejów w górskim Księstwie Andora. Program bardzo urozmaicony i nasycony atrakcjami. Mamy okazje poznać lokalną tradycyjną góralską kulturę i historię, przyrodę Pirenejów, zdobyć najwyższy szczyt tego państwa (znacznie wyższy od Rysów!) a nawet odbyć wyprawę jeep safari przez wysokogórskie hale. Ponieważ planujemy doloty poprzez Barcelonę to można połączyć tą wyprawę z krótkim pobytem w tym mieście.
   Rejon: Andora, Pireneje
   Wielkość grupy: do 8 osób
   Kod programu: ANT
   Typ zakwaterowania: Hotel
   Poziom trudności: Trekking łatwy dla sprawnych piechurów, jedynie wejście na Comaperdosa bardzo wymagające kondycyjnie.
   dowiedz się więcej

   Program typu trekking i zwiedzanie. Mamy tu wszystkiego po trochu i to w naprawdę krótkim czasie. W planach oczywiście zdobycie najwyższego szczytu tego państwa czyli Comapedrosa (2942 m). Wejście nie jest specjalnie trudne techniczne ale spora deniwelacja (prawie 1500 m) będzie wymagała dobrej kondycji i wysiłku. Pozostałe dni będą łatwiejsze wysiłkowo co nie znaczy że nieciekawe.

   Odwiedzimy parki narodowe, historyczne miejsca, ostoje przyrody i wszystko to na bardzo małej przestrzeni tego mikro państwa. Progam realizowany jest w małej grupie 8 osób maksimum i przeznaczony dla osób z choćby minimalnym górskim doświadczeniem ale dobrej kondycji. Nadaj się ten program dla rodzica z nastoletnią pociechą.

   Śpimy w dobrym hotelu 3 gwiazdki w pokojach dwuosobowych ze śniadaniem. Hotel położony jest w pięknej miejscowości turystycznej La Massana, gdzie znajdziemy sporo restauracji z bardzo ciekawą lokalną kuchnią. Logistykę zapewnia lokalna firma minibusem w tym odbiór i dowóz z lotniska w Barcelonie. Grupa leci sama ale Exploruj.pl pomaga w zakupie biletów lotniczych. Na miejscu jest nasz lokalny rezydent (firmy partnerskiej z Andory) który mówi po polsku i częściowo będzie też Waszym przewodnikiem. W czasie wycieczek górskich grupie towarzyszy lokalny profesjonalny przewodnik górski, który posługuje się językiem angielskim i hiszpańskim.

   Program wyprawy
   Ważne informacje
   ZAMKNIJ