+48 12 444 1846
×
×
Zarezerwuj teraz
Noworoczna wyprawa do Namibii

  ×
  Zapytanie o termin

  Ta wyprawa może odbyć się w formule Exploruj Private Tours. Znaczy to, że możesz wybrać się na nią sam, z osobą towarzyszącą, bądź z małą grupą Twoich znajomych. Zapytaj o termin i szczegóły

   Noworoczna wyprawa do Namibii

   Czyli Sylwester pod sklepieniem z gwiazd
   Rodzaj wyprawy
   Trekkingi, Wyprawy dla aktywnych
   Czas trwania
   16 dni
   Sezon
   Grudzień, Sylwestrowe
   Góry
   Góry Afryki
   Kontynent
   Afryka
   Kraj
   Namibia
   Cena, daty, rezerwacja.
   cena
   11990 PLN
   + przeloty do Namibi
   Wybierz termin:
   Rezerwacja
   Namibia jest jednym z najpiękniejszych przyrodniczo i najciekawszych kulturowo krajów Afryki, o którym mówi się, że jest krajem kontrastów. W czasie naszej wyprawy będziemy mogli ucieszyć się ogromnymi przestrzeniami dzikiej przyrody, ale jednocześnie wygodną i ekologiczną infrastrukturą turystyczną. Ten program przeznaczony jest dla aktywnych turystów, którzy chcą przeżyć (i nie boją się) prawdziwą afrykańską przygodę pod opieką profesjonalnego zespołu Exploruj.pl. Trasa i atrakcje: Opuwo – wodospady Epupa – wioska Himba – safari w Parku Narodowym Etosza – malowidła w Twyfelfontain – wieczór sylwestrowy w górach Erongo – skamieniały las – trekking na Spitzkoppe – kolonia fok na Cape Cross – Wybrzeże Szkieletowe – Swakopmund – Zwrotnik Koziorożca – Solitaire – Canion Sesriem – pustynia Namib (Sossusvlei, Deadvlei, Big Daddy) – Luderitz – opuszczone miasto Kolmanskop – Kanion Fish River – gorące źródła Ais Ais – Kalahari – Windhoek.
   Rejon: Namibia od północy po południe
   Wielkość grupy: 8 osób
   Kod programu: NANR
   Typ zakwaterowania: hotel, namioty
   Poziom trudności: łatwy
   dowiedz się więcej

   Namibia jest jednym z najpiękniejszych przyrodniczo i najciekawszych kulturowo krajów Afryki, o którym mówi się, że jest krajem kontrastów. W czasie naszej wyprawy będziemy mogli ucieszyć się ogromnymi przestrzeniami dzikiej przyrody, ale jednocześnie wygodną i ekologiczną infrastrukturą turystyczną. Wejdziemy na jeden ze szczytów grupy Spitzkoppe, zwany Matterhornem Afryki, który wyrasta samotnie na rozległej sawannie i zobaczymy drugi co do wielkości kanion na świecie – Fish River Canyon. Wejdziemy na najwyższą wydmę świata (300 m n.p.m.) na pustyni, która graniczy z oceanem długą linią Wybrzeża Szkieletowego. Odwiedzimy też wioskę ludzi kultury Himba, którzy żyją dokładnie tak samo, jak ich przodkowie setki lat temu oraz nowoczesną, zabudowaną drapaczami chmur, stolicę Namibii – Windhuk, na ulicach której w jednej taksówce można zobaczyć ludzi Himba, ubranych w tradycyjne, skąpe stroje ze skór obok ubranych w błyszczące garnitury biznesmenów. Kontrasty nie tylko wewnątrz kraju, ale również te wobec naszej kultury sprawiają, że podróżujący do Namibii najczęściej zapamiętują ten kraj jako miejsce zachwycające, które nieustannie zaskakuje; jako miejsce bardzo szczególne na mapie wypraw i jako miejsce wyjątkowe, które pozwala spojrzeć z nowej perspektywy na znane dotychczas kultury i własne życie.

   Program wyprawy
   Ważne informacje
   Więcej o programie
   ZAMKNIJ