+48 12 444 1846
×
×
Zarezerwuj teraz
Via ferraty dla początkujących

  ×
  Zapytanie o termin

  Ta wyprawa może odbyć się w formule Exploruj Private Tours. Znaczy to, że możesz wybrać się na nią sam, z osobą towarzyszącą, bądź z małą grupą Twoich znajomych. Zapytaj o termin i szczegóły

   Via ferraty dla początkujących

   Orle perci Dolomitów
   Rodzaj wyprawy
   Trekkingi
   Czas trwania
   7 dni
   Sezon
   Kwiecień, Maj, Czerwiec, Lipiec, Wrzesień, Październik
   Góry
   Dolomity
   Kontynent
   Europa
   Kraj
   Włochy
   Cena, daty, rezerwacja.
   cena
   4290 PLN
   Dojazd w cenie programu
   Wybierz termin:
   Rezerwacja
   Via ferraty w Dolomitach to jedne z najpiękniejszych wysokogórskich szlaków Europy. Bezpieczna przygoda pod okiem doświadczonego przewodnika - instruktora w bajkowej scenerii. Wysoki standard świadczeń. W cenie przejazdy naszym busem oraz noclegi w bardzo dobrych pensjonatach ze śniadaniem. W przypadku Riva del Garda również z podgrzewanym basenem gdzie po górach można zaznać relaksu. Nie śpimy w namiotach.
   Rejon: Dolomity okolice Garda lub Dolomity Centralne
   Wielkość grupy: 6 osób
   Kod programu: ITP
   Typ zakwaterowania: Hotel, wygodny pensjonat
   Poziom trudności: Trekking i szkolenie o trudnościach umiarkowanych
   dowiedz się więcej

   Trekking o charakterze przygodowo – szkoleniowym. W czasie jego trwania będziemy mieli okazję poznać najpiękniejsze via ferraty różnych rejonów Dolomitów. W środku sezonu letniego działamy w rejonie Corvary i Grupy Sella. Wiosną i jesienią przenosimy miejsce akcji bardziej na południe w malownicze okolice Jeziora Garda i masywu Pasubio. W obu przypadkach noclegi mamy zapewnione w bardzo dobrych rodzinnych pensjonatach o wysokim standardzie.

   Program przeznaczony jest dla osób chcących nie tylko poznać piękno Dolomitów ale też chcących nauczyć się poruszać po najhonorniejszych perciach Alp – po via ferratach. Te ubezpieczone drogi dają przedsmak prawdziwej wspinaczki i pozostawiają niezapomniane wrażenia. Program został tak zaplanowany by na początku zapoznać uczestników z zasadami poruszania się po via ferratach, podstawami autoasekuracji i asekuracji wzajemnej, specyfice budowy dolomitów, klimatem i zagrożeniami. Przedstawimy też przegląd najciekawszych turystycznie rejonów Dolomitów. Następnie przećwiczymy nowe umiejętności na łatwych via ferratach, by stopniowo, w miarę nabywania doświadczenia pokonać te coraz trudniejsze, dłuższe i położone w niedostępnych dla zwykłych turystów partiach gór.

   Program i same ferraty dobierany adekwatnie do pogody i zaawansowania uczestników. Tak by było ciekawie i pod względem widokowym jak i dawało uczestnikom satysfakcję z pokonywania coraz ciekawszych tras i coraz większych trudności. Na naszej tapecie znajda się zarówno wielkie urwiska, wejścia szczytowe jak i pokonywanie kanionów o pionowych ścianach i widokami na niezwykłe kaskady i baniory tworzone przez płynące w nich potoki.

   Program realizowany jest w małych grupach: 5 – 6 uczestników + instruktor/przewodnik. Takie rozwiązanie zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa oraz najszybszą naukę nowych umiejętności.

   Program wyprawy
   Ważne informacje
   ZAMKNIJ