+48 12 444 1846
×
×
Zarezerwuj teraz
Via ferraty – szkolenie

  ×
  Zapytanie o termin

  Ta wyprawa może odbyć się w formule Exploruj Private Tours. Znaczy to, że możesz wybrać się na nią sam, z osobą towarzyszącą, bądź z małą grupą Twoich znajomych. Zapytaj o termin i szczegóły

   Via ferraty – szkolenie

   Rodzaj wyprawy
   Trekkingi
   Czas trwania
   2 dni
   Sezon
   Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień
   Góry
   Karpaty
   Kontynent
   Europa
   Kraj
   Słowacja
   Cena, daty, rezerwacja.
   cena
   1090 PLN
   Cena od osoby przy dwóch osobach
   Dwudniowe szkolenie na via ferratach w górach Słowacji. Termin do wyboru. Szkolenie przeznaczone jest dla początkujących. Zapewniamy sprzęt w cenie szkolenia. Na życzenie zorganizujemy dojazd z Zakopanego i noclegi na miejscu.
   Rejon: Mała Fatra, Kremnickie Wierchy
   Wielkość grupy: od 2 osób
   Kod programu: SKFPR
   Typ zakwaterowania: Pensjonat
   Poziom trudności: łatwy
   dowiedz się więcej

   Słowacja to kraj wybitnie górski. Dlatego też w ostatnich latach pojawiło się tutaj w górach kilka ciekawych via ferrat, przygotowanych wg najlepszych włoskich wzorów. To te via ferraty będą miejscem doskonale nadającym się na szkolenie i na pierwsze kroki.  Planowane via ferraty położone są w bardzo malowniczych miejscach. Głównie w pięknych wapiennych dolinach o stromych ścianach i oferujących dodatkowe atrakcja w postaci wiszących mostów, szemrzących potoków i huczących wodospadów. Trasy są łatwe i średnio trudne więc również dostępne dla początkujących pod okiem doświadczonego instruktora – przewodnika.

   Program wyprawy
   Ważne informacje
   Co to są właściwie via ferraty?