+48 12 444 1846
×
×
Zarezerwuj teraz
3 x Tatry – trekking Słowacja

  ×
  Zapytanie o termin

  Ta wyprawa może odbyć się w formule Exploruj Private Tours. Znaczy to, że możesz wybrać się na nią sam, z osobą towarzyszącą, bądź z małą grupą Twoich znajomych. Zapytaj o termin i szczegóły

   3 x Tatry – trekking Słowacja

   Tygodniowa wyprawa do miejsc mniej przez turystów obleganych.
   Rodzaj wyprawy
   Trekkingi
   Czas trwania
   7 dni
   Sezon
   Lipiec, Wrzesień
   Góry
   Tatry
   Kontynent
   Europa
   Kraj
   Słowacja
   Cena, daty, rezerwacja.
   cena
   2500 PLN
   Cena zawiera transport
   Terminy:
   Rezerwacja
   Tatry to nie tylko najwyższe góry Europy Środkowej ale też według wielu góry najpiękniejsze. Dlatego są tłumnie odwiedzane. Znajdziemy jednak w Tatrach miejsca, zwłaszcza po słowackiej stronie granicy, które częściej odwiedzane są przez niedźwiedzie niż przez turystów. Trochę takich miejsc udało się nam odnaleźć i to je planujemy odwiedzić w czasie naszego tygodniowego programu. Odwiedzimy przy tym 3 górskie pasma tatrzańskie: Tatry Zachodnie, Niskie Tatry oraz Wysokie Tatry.
   Rejon: Tatry, Niskie Tatry, Słowacki Raj
   Wielkość grupy: do 7 osób
   Kod programu: SKM
   Typ zakwaterowania: Pensjonat, apartamenty
   Poziom trudności: Trekking o trudnościach umiarkowanych
   dowiedz się więcej

   Tatry to nie tylko najwyższe góry Europy Środkowej ale też według wielu góry najpiękniejsze. Często poznajemy i zachwycamy się pięknem różnych gór egzotycznych a nasze Tatry traktujemy jako boisko treningowe przed wyskokami w inne góry. Odwiedzamy też najpopularniejsze miejsca – tzw. hity. Morskie Oko, Dolina Kościeliska, Orla Perć i podobne. I też w tych miejscach spotkać można tłumy turystów. Są jednak w Tatrach miejsca, zwłaszcza po słowackiej stronie granicy, które częściej odwiedzane są przez niedźwiedzie niż przez turystów. Trochę takich miejsc udało się nam odnaleźć i to je planujemy odwiedzić w czasie naszego tygodniowego programu. Odwiedzimy też miejsca bardziej popularne ale mniej jednak zatłoczone i przez to dające szansę na fajniejsze obcowanie z Tatrzańską przyrodą.

   Cały trekking realizowany będzie w małej grupie pod opieką doświadczonego przewodnika tatrzańskiego i będzie doskonałą okazją nie tylko do poznania topografii, fauny i flory tatrzańskiej ale też do nauczenia się gór. Bezpieczeństwa w górach, orientacji w terenie, poruszania się w terenie skalnym. Będzie też doskonałą okazją do poznania siebie samego, przełamania własnych słabości, pokonania stresu i zbudowania automotywacji tak potrzebnej w życiu codziennym.

   Trekking przeznaczony jest dla osób z nawet niewielkim doświadczeniem górskim. Wymagana jest dobra kondycja fizyczna.

   Program wyprawy
   Ważne informacje
   Zalecany ekwipunek