+48 12 444 1846
×
×
Zarezerwuj teraz
Karakorum Highway i Nanga Parbat Base Camp

  ×
  Zapytanie o termin

  Ta wyprawa może odbyć się w formule Exploruj Private Tours. Znaczy to, że możesz wybrać się na nią sam, z osobą towarzyszącą, bądź z małą grupą Twoich znajomych. Zapytaj o termin i szczegóły

   Karakorum Highway i Nanga Parbat Base Camp

   Wyprawa z trekkingiem w krainie Hunza.
   Rodzaj wyprawy
   Trekkingi
   Czas trwania
   14 dni
   Sezon
   Październik
   Góry
   Karakorum
   Kontynent
   Azja
   Kraj
   Pakistan
   Cena, daty, rezerwacja.
   cena
   2390 USD
   + przelot do Islamabadu
   Wybierz termin:
   Rezerwacja
   Karakorum to po Himalajach najwyższe góry naszej planety. W czasie tego naszego wyjątkowego programu planujemy zobaczyć najpiękniejsze miejsca: zdobyć Nanga Parbat Base Camp, przejechać sławną Karakorum Highway, odwiedzić Islamabad oraz Karimabad - stolicę krainy Hunza. Trekking nie jest trudny, warunki komfortowe, pełne wyżywienie. Przejazdy klimatyzowanymi busami. Dwa tygodnie niezapomnianych wrażeń i setek tematów do fotografowania i filmowania.
   Rejon: Karakorum
   Wielkość grupy: do 12 osób
   Kod programu: PANP
   Typ zakwaterowania: Hotele 3*, górska chatka
   Poziom trudności: Wyprawa objazdowa i łatwy trekking
   dowiedz się więcej

   Karakorum to po Himalajach najwyższe góry naszej planety. W paśmie Karakorum znajduje się aż 5 ośmiotysięczników. Wielu uważa że są to też najpiękniejsze góry wysokie na Ziemi. Położone w centralnej Azji u styku granic Pakistanu, Indii i Chin od wielu już lat przyciągają rzesze alpinistów, trekkerów, fotografików, geografów i amatorów sportów ekstremalnych. Doliny w Karakorum zamieszkałe są przez dumny lud Hunza, prawdziwych górali o wspaniałej tradycji i historii. Do tego od 1962 roku tereny te przecina chyba najsławniejsza górska trasa na świecie – Karakorum Highway.

   Naszym celem na tej wyprawie będzie bliskie spotkanie z tym wszystkim: z wielkimi górami i ludźmi tam mieszkającymi od wieków, z wysokogórskimi jeziorami, rzekami, zielonymi lasami i białymi lodowcami. Też z religiami tego rejonu – islamem i buddyzmem i tym jakie zabytki architektury i zwyczaje te religie wytworzyły. Do tego oczywiście przejazd praktycznie całą Karakorum Highway aż do przejścia granicznego z Chinami. Jednym słowem w dwa tygodnie czeka nas milion niezapomnianych wrażeń. Do tego jako wisienka na tym górskim torcie – trekking do Nanga Parbat Base Camp z widokami to jedną z najpiękniejszych i najbardziej wyniosłych gór świata.

   Program jest organizowany na zasadzie niemal all inclusive, ze wsparciem naszego profesjonalnego lokalnego partnera. W cenie programu mamy zapewnione pełne wyżywienie – 3 posiłki dziennie w czasie całego programu, czasami lunch będzie w formie pakietu. Noclegi w hotelach 3 gwiazdkowych w pokojach 2 osobowych. Przemieszczać się będziemy klimatyzowanym minibusem oraz samochodami Toyota 4×4. Do tego nad grupą będzie sprawiał pieczę doświadczony polski przewodnik górski.

   Program wyprawy
   Ważne informacje
   często zadawane pytania
   ZAMKNIJ