+48 12 444 1846
×
×
Zarezerwuj teraz
Sanktuarium Annapurny – Himalaje

  ×
  Zapytanie o termin

  Ta wyprawa może odbyć się w formule Exploruj Private Tours. Znaczy to, że możesz wybrać się na nią sam, z osobą towarzyszącą, bądź z małą grupą Twoich znajomych. Zapytaj o termin i szczegóły

   Sanktuarium Annapurny – Himalaje

   Rodzaj wyprawy
   Trekkingi
   Czas trwania
   17 dni
   Sezon
   Marzec, Listopad
   Góry
   Himalaje
   Kontynent
   Azja
   Kraj
   Nepal
   Cena, daty, rezerwacja.
   cena
   1390 USD
   + przelot do Nepalu
   Wybierz termin:
   Rezerwacja Exploruj private tours
   Ten trekking jest prawdziwym klasykiem na trekkingowej mapie świata i przez wielu turystów górskich uznawany za jedną z najpiękniejszych tras górskich globu. W czasie jego trwania powędrujemy od zielonych tarasów ryżowych wokół Pokhary poprzez malownicze doliny i słynne punkty widokowe jak Poon Hill do niesamowitego Sanktuarium Annapurny – ogromnego kotła górskiego otoczonego kilkunastokilometrowym murem skalnym zwieńczonym przez siedem wielkich szczytów z Annapurną I (8091 m.) na czele. Dotrzemy aż do Bazy pod Annapurną na wysokość 4100 m.
   Rejon: Annapurna Himal
   Wielkość grupy: do 14 osób
   Kod programu: NPS
   Typ zakwaterowania: Hotel, schronisko
   Poziom trudności: Trekking o trudnościach umiarkowanych
   dowiedz się więcej

   W czasie trwania trekkingu, po drodze do Sanktuarium, nie braknie innych niezwykle ciekawych miejsc i sytuacji. Odwiedzimy m.in. gorące źródła w Jhinudanda, obejrzymy rozległą panoramę z Dhaulagiri, Machharpurche i Annapurną w roli głównej, odwiedzimy Nepalskie wioski położone w głębokich, zielonych dolinach gdzie tradycja koegzystuje w przedziwny sposób ze zdobyczami cywilizacji. Trekking, mimo że krótki jak na himalajskie standardy będzie dla każdego uczestnika niezapomnianym przeżyciem gdyż dynamiczna zmiana otoczenia, majestat największych gór globu i niezwykła społeczność mieszkańców Himalajów pozostanie na zawsze w pamięci. Trekking prowadzony jest przez doświadczonego przewodnika co gwarantuje profesjonalną opiekę i sporo ciekawej wiedzy o górach w czasie trwania trekkingu.

   Trekking można zaliczyć do jednego z łatwiejszych w Himalajach i mogą w nim uczestniczyć osoby z umiarkowanym doświadczeniem górskim. Niezbędny jednak jest dobry stan zdrowia i dobra kondycja fizyczna bo przez 9 dni będziemy maszerować po średnio 7 godzin dziennie. Najczęściej pod górę.

   Program wyprawy
   Ważne informacje
   Sugerowany ekwipunek
   często zadawane pytania
   ZAMKNIJ