+48 12 444 1846
×
×
Zarezerwuj teraz
Więcej niż Tatry – wyprawa z pomysłem

  ×
  Zapytanie o termin

  Ta wyprawa może odbyć się w formule Exploruj Private Tours. Znaczy to, że możesz wybrać się na nią sam, z osobą towarzyszącą, bądź z małą grupą Twoich znajomych. Zapytaj o termin i szczegóły

   Więcej niż Tatry – wyprawa z pomysłem

   Program turystyczno - szkoleniowy
   Rodzaj wyprawy
   Trekkingi
   Czas trwania
   8 dni
   Sezon
   Czerwiec, Lipiec
   Góry
   Tatry
   Kontynent
   Europa
   Kraj
   Polska
   Cena, daty, rezerwacja.
   cena
   1990 PLN
   Wybierz termin:
   Rezerwacja Exploruj private tours
   Tygodniowy program dla aktywnych turystów, miłośników dzikiej przyrody, chcących spędzić czas w naszych polskich górach i też trochę uzupełnić swoje górskie kwalifikacje. Codziennie inna wyprawa i codziennie jakaś ciekawa wiedza. Program dla osób średnio zaawansowanych i początkujących z dobrą kondycją. Mała grupa - tylko 7 osób.
   Rejon: Tatry, Pieniny, Babia Góra
   Wielkość grupy: 7 osób
   Kod programu: PLWT
   Typ zakwaterowania: Pokoje gościnne, apartamenty
   Poziom trudności: umiarkowany
   dowiedz się więcej

   Nie zawsze mamy możliwość i czas na dłuższe wyjazdy górskie w dalekie kraje. Często jest tak że dopiero zaczynamy naszą górską przygodę i chcemy najpierw gdzieś bliżej nabyć trochę doświadczenia górskiego. Na szczęście mamy też w kraju piękne góry, które są doskonałym miejscem do rozpoczynania górskich aktywności i nauki również przed planowanymi wyprawami gdzieś dalej.

   Ten program spełnia wszystkie powyższe parametry i pod tym kątem został też przygotowany. Do tego jest on bardzo ciekawym programem, którego odwiedzamy specjalnie wybrane miejsca, specjalnie przemyślane trasy górskie, tak aby były one urozmaicone, o różnym poziome trudności i wysiłku, pasowały do warstwy szkoleniowej naszego programu. Do tego staraliśmy się wybrać takie miejsca, gdzie tych turystów jest zdecydowanie mniej i jest szansa na jak najbliższy kontakt z wspaniałą przyrodą naszych gór. Program prowadzony jest przez profesjonalnych przewodników górskich z państwowymi uprawnieniami i bogatym górskim doświadczeniem.

   W czasie trwania programu odwiedzimy wiele pięknych miejsc w naszych górach. Będą to oczywiście Tatry Wysokie i Zachodnie, nie tylko szczyty i przełęcze ale też leśne zakamarki – mateczniki unikalnych gatunków zwierząt, jak niedźwiedź brunatny, wilk czy ryś. Odwiedzimy ciekawy zakątek Pienin – Małe Pieniny, które trochę przypominają Bieszczady ze względu na ukształtowanie jaki i kulturę Łemków te tereny przez stulecia zamieszkujących. Odwiedzimy Babią Górę – królową Polskich Beskidów, miejsce skąd widok jest tak rozległy jak z żadnego chyba innego szczytu w Polsce. To wszystko w czasie nietrudnego ośmiodniowego programu.

   Dla kogo ten program? Dla wszystkich miłośników gór i trekkingu, którzy nie chcą daleko jechać lub nie mają za wiele czasu. Dla tych co dopiero zaczynają swoją górską przygodę i chcieli by się sprawdzić pod fachową opieką i sporo nauczyć nowego o górach. Program dostępny również dla rodzin z aktywnymi dziećmi w wieku 14+. Możliwe również zamówienie indywidualnej wersji i terminu tego programu dla większej rodziny czy grupki przyjaciół.

   Program wyprawy
   Ważne informacje
   Zalecany ekwipunek
   ZAMKNIJ