+48 12 444 1846
×
×
Zarezerwuj teraz
Skitour First

  ×
  Zapytanie o termin

  Ta wyprawa może odbyć się w formule Exploruj Private Tours. Znaczy to, że możesz wybrać się na nią sam, z osobą towarzyszącą, bądź z małą grupą Twoich znajomych. Zapytaj o termin i szczegóły

   Skitour First

   Wyprawa skiturowa dla początkujących w Alpy
   Rodzaj wyprawy
   Wyprawy na skitury i rakiety, Wyprawy dla aktywnych
   Czas trwania
   7 dni
   Sezon
   Marzec, Kwiecień
   Góry
   Alpy
   Kontynent
   Europa
   Kraj
   Włochy
   Cena, daty, rezerwacja.
   cena
   950 EUR
   + dojazd lub dolot
   Wybierz termin:
   Rezerwacja
   Program przeznaczony jest dla osób rozpoczynających przygodę z narciarstwem wysokogórskim, jak również dla tych, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności w terenie wysokogórskim pod okiem doświadczonych przewodników. Zainteresowani powinni wykazywać się dobrą kondycją fizyczną oraz posiadać umiejętności narciarskie pozwalające na jazdę pozatrasową w terenie do 30 stopni nachylenia.
   Rejon: Alpy Ötztalskie
   Wielkość grupy: do 7 osób
   Kod programu: ITS
   Typ zakwaterowania: Apartamenty
   Poziom trudności: Skitur doa początkujących
   dowiedz się więcej

   Skitour First to tygodniowy program narciarsko-szkoleniowy, w trakcie którego, śladami Ötziego – człowieka lodu, przemierzymy najciekawsze alpejskie tereny Południowego Tyrolu we Włoszech.

   Nasza baza znajduje się w Maso Corto – otoczonym majestatycznymi 3-tysięcznymi szczytami w głównym łańcuchu alpejskim, u podnóża lodowca Hochjoch. Miejscowość znajduje się na końcu dziewiczej doliny Val Senales, na wysokości 2000 metrów i stanowi idealną bazę wypadową z gwarancją śniegu. Charakteryzujący się tyrolskim porządkiem i włoskim temperamentem Resort Top Residence Kurz gwarantuje pobyt w fantastycznej atmosferze.

   Nad całością będą czuwali Międzynarodowi Przewodnicy Górscy, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem w zakresie technik poruszania się w terenie górskim w warunkach zimowych (m. in. podejścia zakosami, zjazdy poza trasami). Udzielą wskazówek jak prawidłowo zaplanować i przygotować się do wycieczek, poprawnie korzystać ze sprzętu, przeprowadzą również lawinowe ABC.

   Program wyprawy
   Ważne informacje
   często zadawane pytania
   ZAMKNIJ