+48 12 444 1846
×
×
Zarezerwuj teraz
Sylwester w górach w Kosowie – trekking i przygoda.

  ×
  Zapytanie o termin

  Ta wyprawa może odbyć się w formule Exploruj Private Tours. Znaczy to, że możesz wybrać się na nią sam, z osobą towarzyszącą, bądź z małą grupą Twoich znajomych. Zapytaj o termin i szczegóły

   Sylwester w górach w Kosowie – trekking i przygoda.

   Rodzaj wyprawy
   Trekkingi, Wyprawy dla aktywnych
   Czas trwania
   8 dni
   Sezon
   Grudzień, Sylwestrowe
   Góry
   Bałkany
   Kontynent
   Europa
   Kraj
   Kosowo
   Cena, daty, rezerwacja.
   cena
   3730 PLN
   Cena z dojazdem
   Wybierz termin:
   Rezerwacja
   Bogaty i zróżnicowany program w jednym z najmniej znanych zakątków Europy, przyjaźni ludzie, piękne widoki i dzika przyroda, tereny nieodkryte przez turystów, część noclegów w luksusowym, pięciogwiazdkowym hotelu w Pejë, przez miejscowych uważanym za najlepszy w kraju. Impreza sylwestrowa w górskiej chatce. Kosowo, najmłodszy kraj Europy należy również obecnie do najbezpieczniejszych i najbardziej przyjaznych dla turystów miejsc na starym lądzie. Każdy podróżnik czuje się tutaj jak gość w odwiedzinach u znajomych, a nie zwykły turysta. Przybysze witani są z otwartymi ramionami zarówno przez Serbów jak i Albańczyków, na dodatek Polacy są tutaj szczególnie mile widziani, gdyż wielu mieszkańców pracowało kiedyś w naszym kraju.
   Rejon: Góry Przeklęte, Szar Planina
   Wielkość grupy: do 14 osób
   Kod programu: KSS
   Typ zakwaterowania: Hotele, guesthouse
   Poziom trudności: Trekking łatwy / umiarkowany
   dowiedz się więcej

   Oprócz niepowtarzalnej atmosfery, doskonałej kuchni, wina i muzyki w Kosowie znajdziemy naprawdę wspaniałe, warte odwiedzenia zabytki, zupełnie jeszcze nieskażone masową turystyką. Znajdują się tu najważniejsze dla serbskiego kościoła ortodoksyjnego monastyry, jak słynny Patriarchat w Peciu, serce serbskiego prawosławia oraz wspaniale, stare meczety. Chociaż gdzieniegdzie widoczne są ślady wojny, wąskie uliczki, nastrojowe kawiarnie i orientalne bazary w centrach miast takich jak Peć czy Prizren tętnią życiem.

   Najwspanialsze w Kosowie są góry. Dzikie, wysokogórskie granie Prokletije i melancholijne trawiaste grzbiety Szar Planiny. To jedno z ostatnich miejsc w Europie, gdzie można zakosztować prawdziwej samotności, smaku górskiej wolności i oderwać się na chwilę od zgiełku dnia codziennego.

   Kosowo i jego góry zwiedzimy w towarzystwie lokalnych przewodników, ekspertów od turystyki górskiej i wielkich miłośników swojej ziemi. Zabiorą nas w najpiękniejsze i najodleglejsze miejsca w górach, a w miastach z pasją wytłumaczą wszystkie zawiłości kultury kotła bałkańskiego. Gdzie można spędzić bardziej niezapomnianego sylwestra niż w samym sercu Bałkanów?

   Program wyprawy
   Ważne informacje
   ZAMKNIJ