+48 12 444 1846
×
×
Zarezerwuj teraz
Projekt 6000 – Alpy

  ×
  Zapytanie o termin

  Ta wyprawa może odbyć się w formule Exploruj Private Tours. Znaczy to, że możesz wybrać się na nią sam, z osobą towarzyszącą, bądź z małą grupą Twoich znajomych. Zapytaj o termin i szczegóły

   Projekt 6000 – Alpy

   Trekking i szkolenie i niezwykłych okolicznościach przyrody
   Rodzaj wyprawy
   Trekkingi
   Czas trwania
   10 dni
   Sezon
   Czerwiec
   Góry
   Alpy
   Kontynent
   Europa
   Kraj
   Szwajcaria
   Cena, daty, rezerwacja.
   cena
   Transport w cenie programu
   Terminy:
   Rezerwacja
   Program Projekt 6000 to szansa na pierwsze spotkanie z wielkimi górami. Program z założenia ma dwie warstwy: turystyczno – trekkingową oraz szkoleniową. W ramach warstwy turystyczno – trekkingowej odwiedzimy i poznamy najpiękniejsze zakątki Alp wschodnich i południowych w Szwajcarii. Odwiedzimy słynną Gryzonię, krainę krótkich spodenek, serów, Heidi oraz wspaniałych parków narodowych. Spędzimy tutaj czas na podboju trzytysięczników: Piz Languard 3262 m oraz Munt Pers 3201 m. To nietrudne ale piękne szczyty, które dadzą nam szansę zaaklimatyzowania się do wyższych wysokości oraz zaoferują niezwykłe panoramy Alp Retyckich a w szczególności skutej lodami grupy Bernina.
   Rejon: Alpy Retyckie i Penińskie
   Wielkość grupy: do 7 osób
   Kod programu: CHGW
   Typ zakwaterowania: Apartamenty
   Poziom trudności: Trekking o trudnościach umiarkowanych z elementami szkolenia
   dowiedz się więcej

   Potem przeniesiemy się do Kantonu Valais, położonego na samym południu Szwajcarii a opierającego się o kulminację alpejskiego łańcucha na granicy z Włochami. Tutaj przede wszystkim zobaczymy wspaniałe panoramy Monte Rosy, Matterhornu, Wiesshornu i dziesiątek innych alpejskich olbrzymów. Spenetrujemy zielone głęboko wcięte doliny centralnej części Alp.  Odwiedzimy popularne ośrodki alpejskie takie jak Zermatt i Saas Fee. Będziemy podróżować podniebnymi szwajcarskimi kolejami linowymi. Spotkamy się też oko w oko ze wspaniałą alpejską przyrodą w Parku Narodowym Gran Paradiso i doliny Saas gdzie koziorożce i świstaki biegają po halach jak u nas owieczki. Naszym głównym celem będzie tutaj zdobycie alpejskiego czterotysięcznika o nazwie Breithorn – 4164 m. 

   W czasie naszego programu śpimy w wygodnych świetnie wyposażonych apartamentach. Transfery z Polski oraz na miejscu wygodnym prywatnym busem.

   Program wyprawy
   Ważne informacje
   Więcej o programie - elementy szkolenia
   Niezbędny ekwipunek osobisty