+48 12 444 1846
×
×
Zarezerwuj teraz
Niezwykła Indonezja

  ×
  Zapytanie o termin

  Ta wyprawa może odbyć się w formule Exploruj Private Tours. Znaczy to, że możesz wybrać się na nią sam, z osobą towarzyszącą, bądź z małą grupą Twoich znajomych. Zapytaj o termin i szczegóły

   Niezwykła Indonezja

   Najpiękniejsze miejsca w Indonezji połączone w jeden wyjątkowy program.
   Rodzaj wyprawy
   Wyprawy dla aktywnych
   Czas trwania
   16 dni
   Sezon
   Sierpień, Wrzesień
   Góry
   Wulkany
   Kontynent
   Azja
   Kraj
   Indonezja
   Cena, daty, rezerwacja.
   cena
   USD
   + przeloty
   Terminy:
   Rezerwacja
   Progam śmiało można nazwać The best of Indonesia. W czasie jego trwania przemierzymy pierwotną dżunglę by spotkać się z dziko żyjącymi orangutanami, będziemy kąpać się w rzece ze słoniami, wejdziemy na krawędź czynnego wulkanu Bromo, staniemy oko w oko ze "smokami" z Komodo, odwiedzimy pałace sułtana w Jogjakarcie, poznamy magiczne świątynie Borobudur popływany na różowych plażach plus oczywiście skosztujemy przysmaków przebogatej indonezyjskiej kuchni. A wszystko to w dwa tygodnie. Dla chętnych możliwość przedłużenia o pobyt na Bali. Ten program przeznaczony jest dla osób aktywnych.
   Rejon: wyspy Jawa, Sumatra, Flores
   Wielkość grupy: do 12 osób
   Kod programu: IDNI
   Typ zakwaterowania: hotel, kabiny na łodzi
   Poziom trudności: Program typu Adventure dla osób aktywnych
   dowiedz się więcej

   Indonezja to państwo – archipelag składający się z tysięcy wysp położonych pomiędzy Azją i Australią na bezkresnych wodach Oceanu Indyjskiego. Do Indonezji należą m.in. ogromne wyspy Sumatra, Jawa, Borneo / Kalimantan (większa część) Celebes oraz spory fragment wyspy Papua. Indonezja to kolebka starożytnych cywilizacji, styk różnych kultur, miejsce zachowanych niezwykłych zabytków takich jak świątynie Borobudur i Prambanan. Indonezja to też dzika przyroda – pierwotne lasy deszczowe zamieszkałe przez wiele gatunków w tym orangutany i warany z Komodo, koralowe wyspy oraz wyniosłe i czynne(!) wulkany. Indonezja to wreszcie ludzie – setki ludów, plemion, grup etnicznych, z których wiele zachowuje swoje barwne tradycje. Indonezja to wreszcie doskonała kuchnia – jedna z najbogatszych n naszej planecie.

   Wyprawę do Indonezji zaczniemy na północy, od wyspy Sumatra.

   Naszym kolejnym celem będzie Wyspa Jawa, jedna z największych wysp Azji, serce Indonezji, kolebka jej historii i tożsamości narodowej Indonezyjczyków. Dla nas europejczyków może jawić się jak obraz z sennych marzeń. Położona w strefie tropików, wiecznie zielona, oblana zewsząd turkusowymi wodami Morza Jawajskiego od północy i Oceanem Indyjskim na południu, oferuje niekończące się kilometry rajskich plaż i raf koralowych z bogatą florą i fauną morską. We wnętrzu wyspy niekończące się tarasy pól ryżowych na przemian z pierwotną dżunglą pełną zwierząt a czasem i zapomnianych plemion żyjących tak jak przez setkami lat. Na samej Jawie jest 45 aktywnych wulkanów. W tym ikoniczny Mount Bromo (2329 m), który będzie jednym z naszych celów na tej wyspie. W trakcie całodziennej wyprawy samochodami 4×4 pokonamy pustynno – popielny płaskowyż by finalnie wejść na krawędź wiecznie dymiącego krateru Góry Bromo i zajrzeć do jego ognistego wnętrza i posłuchać groźnych pomruków. Uwaga na opadające popioły i powietrze pełne elektryczności!

   Do tego wszystkiego niezwykła gościnność Indonezyjczyków, ciepły ale nie bardzo gorący klimat i wiele wiele motywów do uwiecznienia na Waszych zdjęciach czy video. Czy jesteście gotowi do podróży z nami na pogranicza nieba Indonezji i piekieł wulkanicznych czeluści?

   Uwaga! Program jest programem autorskim Jarosława Figla i Ervanny Datta. Zabronione jest jego powielanie kopiowanie i podkradanie. Jest wynikiem włożonej pracy i wcześniejszych doświadczeń. 
   Program wyprawy
   Ważne informacje
   Opcja dodatkowa - wyprawa na Komodo
   Dla kogo ten program.