+48 12 444 1846
×
×
Zarezerwuj teraz
Nepal – Boże Narodzenie i Nowy Rok

  ×
  Zapytanie o termin

  Ta wyprawa może odbyć się w formule Exploruj Private Tours. Znaczy to, że możesz wybrać się na nią sam, z osobą towarzyszącą, bądź z małą grupą Twoich znajomych. Zapytaj o termin i szczegóły

   Nepal – Boże Narodzenie i Nowy Rok

   Świąteczna wyprawa dla poszukiwaczy przygód.
   Rodzaj wyprawy
   Trekkingi, Wyprawy dla aktywnych
   Czas trwania
   16 dni
   Sezon
   Zimowe, Sylwestrowe
   Góry
   Himalaje
   Kontynent
   Azja
   Kraj
   Nepal
   Cena, daty, rezerwacja.
   cena
   1490 USD
   + przelot do Katmandu
   Wybierz termin:
   Rezerwacja Exploruj private tours
   W naszym programie postaraliśmy się zmieścić to co uznaliśmy w Nepalu za najciekawsze, zwłaszcza dla kogoś kto tu przybywa po raz pierwszy i chciałby doświadczyć jak najwięcej. Będzie więc okazja do 4 dniowego nietrudnego trekkingu którego głównym celem będzie góra Poon Hill (3200 m) – jeden z najlepszych punktów widokowych w Himalajach. Zobaczymy 3 zabytkowe miasta Nepalu: Katmandu, Bhaktapur i Lalitpur, siedziby dawnych potężnych królestw. Odwiedzimy miasto Pokhara położoną na brzegu jeziora Fewa. Spłyniemy (łatwym) raftingiem rzeką Trisuli, która ma swe początki w lodowcach Himalajów. Odwiedzimy Park Narodowy Chitwan gdzie będziemy podglądać nosorożce i inne ciekawe subtropikalne gatunki zwierząt. Do tego dla chętnych rowery, lotnie, jaskinie i doskonała azjatycka kuchnia. W tym wyjeździe niepowtarzalna atmosfera Świąt i Nowego roku po Himalajami w tym gościnnym i multikulturowym kraju.
   Rejon: Dolina Katmandu, Teraj, Annapurna Himal
   Wielkość grupy: do 12 osób
   Kod programu: NPNS
   Typ zakwaterowania: Hotele, guesthouse
   Poziom trudności: Trekking łatwy
   dowiedz się więcej

   Nepal jest jednym z najatrakcyjniejszych kierunków wyjazdowych nie tylko dla miłośników wysokich gór czy trekkingu. Jego (Nepalu) bogactwo kulturowe i przyrodnicze gwarantuje że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

   Miłośnicy historii i zabytków znajdą takie perły niepowtarzalnej architektury jak Bhaktapur czy Lalitpur. Miłośnicy przyrody parki narodowe, himalajskie lasy rododendronowe, prawdziwą dżunglę i faunę dla niej typową. Można tu spotkać nosorożce a nawet tygrysa bengalskiego. Pasjonaci górskich wędrówek mają do dyspozycji największe góry świata i szlaki turystyczne od łatwych jednodniowych przechadzek bo wyczerpujące wielotygodniowe wyprawy w serce Wielkich Himalajów. Ci którzy lubią spędzać czas aktywnie znajdą liczne oferty raftingów, wycieczek rowerowych, latania na lotniach, skoków na bungee i tak dalej. Nawet dla miłośników kuchni azjatyckiej można by zrobić specjalny program bo w Nepalu oprócz kuchni lokalnej i tradycyjnie indyjskiej zagościły specjały z Chin, Tajlandii, Korei, Japonii a nawet z Turcji, krajów arabskich i Izraela! I to wszystko ze wspaniałymi Himalajami w tle.

   Program wyprawy
   Ważne informacje
   ZAMKNIJ