+48 12 444 1846
×
×
Zarezerwuj teraz
Na górskich szlakach Armenii

  ×
  Zapytanie o termin

  Ta wyprawa może odbyć się w formule Exploruj Private Tours. Znaczy to, że możesz wybrać się na nią sam, z osobą towarzyszącą, bądź z małą grupą Twoich znajomych. Zapytaj o termin i szczegóły

   Na górskich szlakach Armenii

   Wspaniała przyroda z historią w tle.
   Rodzaj wyprawy
   Trekkingi
   Czas trwania
   8 dni
   Sezon
   Czerwiec, Październik
   Góry
   Kaukaz
   Kontynent
   Azja
   Kraj
   Armenia
   Cena, daty, rezerwacja.
   cena
   1090 EUR
   + przelot do Erywania
   Wybierz termin:
   Rezerwacja
   Nietrudny program trekkingowy, bogaty w spotkania z kulturą, kuchnią i zabytkami Armenii, w tym tymi z listy UNESCO. Na pierwszym planie jednak wspaniałe góry, kaniony i dzika przyroda tego kraju. Wartością dodaną będzie niezwykła gościnność Ormian. Program nadaje się również dla początkujących turystów górskich oraz dla rodzin.
   Rejon: Armenia Centralna
   Wielkość grupy: Do 14 osób
   Kod programu: ARMO
   Typ zakwaterowania: Hotel, pensjonat
   Poziom trudności: Trekking o trudnościach umiarkowanych, dostępny dla mniej zaawansowanych turystów.
   dowiedz się więcej

   Armenia jest fascynującym krajem, który warto odwiedzić przede wszystkim ze względu na bogatą historię i kulturę: Armenia ma długą historię sięgającą tysięcy lat, z licznymi zabytkami, starożytnymi kościołami i klasztorami. To miejsce, gdzie można poznać unikalne tradycje, kuchnię, muzykę i sztukę. Do tego niezwykle malownicze krajobrazy, w tym góry, jeziora, malownicze doliny i wzgórza. Można podziwiać przyrodę, korzystając z licznych szlaków turystycznych.

   W czasie naszego programu odwiedzimy historycznie najpiękniejsze miejsca w Armenii w tym szmaragdowe Jezioro Sewan, olśniewający Kanion Garni, Park Narodowy Dilijan, oczywiście stolicę kraju Erywań. Do tego klasztory i inne zabytki wpisane na listę UNESCO, nie tylko ze względu n nich historyczna wartość ale też ze względu n niezwykłą urodę. Nie da się w czasie pobytu w Armenii pominąć kulinarnych atrakcji tego kraju. I tak też będzie w czasie tego programu – nie zabraknie okazji do zakosztowania jak smakują i pachną tradycyjne potrawy Zakaukazia.

   Noclegi mamy w dobrych hotelach. Podróżujemy wynajętym wygodnym busem, naszą grupą opiekuję się lokalny przewodnik oraz polski lider z Exploruj.pl. Szlaki turystyczne zaplanowane w tym programie nie należą do długich i trudnych, więc program ten doskonale nadaje się dla mniej doświadczonych górskich turystów.

    

   Program wyprawy
   Ważne informacje
   Zalecany ekwipunek
   często zadawane pytania
   ZAMKNIJ