+48 12 444 1846
×
×
Zarezerwuj teraz
Mnich i inne tatrzańskie szczyty

  ×
  Zapytanie o termin

  Ta wyprawa może odbyć się w formule Exploruj Private Tours. Znaczy to, że możesz wybrać się na nią sam, z osobą towarzyszącą, bądź z małą grupą Twoich znajomych. Zapytaj o termin i szczegóły

   Mnich i inne tatrzańskie szczyty

   Rodzaj wyprawy
   Wyprawy górskie
   Czas trwania
   1 dzień
   Sezon
   Wiosenne, Letnie, Jesienne, Zimowe
   Góry
   Tatry
   Kontynent
   Europa
   Kraj
   Polska, Słowacja
   Cena, daty, rezerwacja.
   cena
   Cena ustalana indywidualnie
   W naszych Tatrach Wysokich znajduje się wiele wspaniałych ale i trudno dostępnych szczytów. Niemniej pod opieką profesjonalnego przewodnika, każdy sprawny górski turysta może się pokusić o próbę zdobycia któregoś z nich w czasie jednodniowej wyprawy. Terminy ustalamy na bieżąco z zainteresowanymi. Zapraszamy na wspólna wspinaczkę!
   Rejon: Tatry Wysokie
   Wielkość grupy: 1 - 2 osoby
   Kod programu: PLMW
   Typ zakwaterowania: Bez zakwaterowania
   Poziom trudności: Wyjścia wspinaczkowe jednodniowe z przewodnikiem
   dowiedz się więcej

   Niedostępne szczyty i granie Tatr Wysokich? Dlaczego nie.

   Każdy turysta górski odwiedzający Dolinę Rybiego Potoku i Morskie Oko, z podziwem ale i obawą spoglądał na szpiczastą turnię Mnicha, monstrualną ścianę Mięguszowieckich Szczytów czy skalne zerwy Żabiego Szczytu. Wielu też pewnie myślało sobie: jak pięknie było by zdobyć któryś z tych szczytów.

   Teraz jest to możliwe pod opieką naszych profesjonalnych tatrzańskich przewodników wysokogórskich. Organizujemy dla Was takie jednodniowe wyprawy w czasie których moście zdobyć razem z naszym przewodnikiem szczyt Mnicha, Rysów i Niżnych Rysów, Mięguszowiecki Szczyt Wielki, Zadni Mnich, Hińczowa Turnia czy niezwykłą Żabią Lalkę. Oferujemy również wspinaczki na nietrudnych drogach taternickich w rejonie Doliny Gąsienicowej czyli na przykład tzw. Grań Kościelców, Grań Świnicy, Wierch Pod Fajki czy Granaty zach ścianą. Do tego wspinaczki realizujemy prawie przez cały rok a nie tylko latem. Również zimą, jeśli zagrożenie lawinowe jest na umiarkowanym poziomie, organizujemy wspinaczki na wymienione szczyty. Uczestnicy są przez nas zaopatrzeni w niezbędny atestowany ekwipunek wspinaczkowy, jeżeli nie posiadają własnego. Każda wyprawa jest umawiana indywidualnie co do terminu i trasy. W zależności oczywiście od dostępnych wolnych terminów u naszych przewodników oraz warunków pogodowych. Indywidualnie ustalamy też cenę w zależności od ustalonego celu oraz liczby uczestników (jedna lub dwie osoby). Dlatego też prosimy o w miarę możliwości jak najwcześniejszy kontakt z naszym biurem.

   Jak realizowana jest wyprawa? 

   Po kontakcie z nami (email lub telefon) ustalamy wspólnie termin, trasę i cenę wyprawy. Proszę pamiętać, że wypytamy was dokładnie o Wasze górskie doświadczenie oraz sprzęt górski który posiadacie. Następnie poprosimy o wpłatę zaliczki. Kilka dni przed terminem wyprawy przewodnik będzie się z Wami kontaktował telefonicznie celem dokładnego ustalenia godziny i miejsca startu wyprawy. A potem już tylko góry!

   Zapraszamy do kontaktu: biuro@exploruj.pl lub tel 793 333 267