+48 12 444 1846
×
16 stycznia 2018

Taniej do Nepalu! Z Krakowa.

Nowości
jarek

Na takie wiadomości czekaliśmy od dawna! Otóż Fly Dubai – tania linia lotnicza należąca do Emirates – zaczyna latać z Krakowa do Dubaju! Co to oznacza dla klientów Exploruj? Tańsze loty do Nepalu – Katmandu z przesiadką w Dubaju i co za tym idzie, obniżenie finalnych kosztów uczestnictwa w naszych Himalajskich trekkingach i wyprawach.

Regularne, codzienne połączenia z Dubaju do Krakowa linia lotnicza FlyDubai uruchomi już od 8 kwietnia tego roku. Trasa będzie obsługiwana przez nowoczesne samoloty typu Boeing 737 MAX 8 w dwuklasowej konfiguracji (klasa biznes i klasa ekonomiczna).

Co istotne, przy rezerwacjach łączonych Emirates + FlyDubai, pasażerowie Emirates w cenie biletu na loty obsługiwane przez FlyDubai otrzymują posiłki oraz limity bagażu rejestrowanego obowiązujące w Emirates, zarówno w klasie biznes, jak i ekonomicznej.

Dodatkowo, hub lotniskowy w Dubaju gwarantuje sprawną przesiadkę. Dzięki nowej umowie pasażerowie korzystają z krótszego – wynoszącego 120 minut – minimalnego czasu na przejście między Terminalem 3 (używanym przez Emirates), a Terminalem 2 (z którego korzysta FlyDubai).

Co dalej? Już na nasz trekking pod Everest zaczynający się 15 kwietnia można skorzystać z tej opcji. Podobnie trekking dookoła Manaslu od 21 kwietnia i wyprawę na ambitny szczyt Island Peak od 21 kwietnia. Więc jeśli ktoś się zastanawia to nie ma nad czym – nic tylko rezerwować!

 

trekkingi

 

trekkingi

 

trekkingi