+48 12 444 1846
×
24 września 2020

Koniec sezonu letniego, szykujemy się na jesień i zimę!

Nowości
jarek

Mamy już kalendarzową jesień i w ten weekend zawita też do nas ta prawdziwa. Zapowiadane jest ochłodzenie i opady deszczu. Tego lata nasze wyjazdy siłą rzeczy ograniczały się do kierunków europejskich. Odwiedziliśmy wspólnie wielokrotnie Alpy oraz różne góry na Bałkanach. Pogoda na szczęście dopisywała.

Na jesień zaplanowaliśmy jeszcze dwa wyjazdy do Włoch w południowe krańce Dolomitów – na program via ferraty dla początkujących. Również jeszcze jedną grupę w Góry Dynarskie do Chorwacji na początku października. Wyjazdy potwierdzone i praktycznie wszystkie miejsca sprzedane.

Potem jeszcze jeden trekking na Teneryfę na przełomie października i listopada (tu zobaczymy jak sytuacja covidova będzie się rozwijać).

Tej jesieni chcemy też zorganizować jeden trekking w Nepalu do Sanktuarium Annapurny w terminie 7 – 24 listopada 2020. Program jest piękny, nietrudny a wysokości, które osiągamy bezpieczne. Tak więc dl kogoś kto chce jeszcze tej jesieni zaznać himalajskiego trekkingu jest to ciekawa propozycja.

Na przełomie listopada i grudnia chcemy też Wam zaproponować wyprawę na szczyt Kilimandżaro. Tym razem w wersji krótszej bez wejścia wcześniej na Mt. Meru. Ten program niebawem zagości na naszej stronie www, jak tylko uzgodnimy szczegóły z naszym lokalnym partnerem.

W grudniu zaczynamy też weekendowe zajęcia naszej zimowej Akademii Turysty. Więcej o terminach i rozkładzie zajęć znajdziecie na stronie Akademii. Jak co roku zajęcia prowadzone są w kameralnej grupie 4 osób.

Na zimę planujemy też dla Was trochę nowych ciekawych a czasem i wymagających programów na Bałkanach i w Alpach. Szykujemy też wyprawę do Skandynawii w poszukiwaniu Zorzy Polarnej! Więcej informacji niebawem!

Oczywiście przypominamy też o naszych wyprawach Sylwestrowych do Kosowa oraz do Nepalu. Przygotowujemy też dla Was wjazd sylwestrowy na Sycylię.

Śledźcie na bieżąco naszą stronę .. no i piszcie, dzwońcie, róbcie rezerwacje.