+48 12 444 1846
×
21 listopada 2016

Akademia turysty – strefa dla ciebie

Nowości
jarek

Od kilku dni uruchomiliśmy nową część naszego serwisu pod nazwą AKADEMIA TURYSTY.

Jest on umieszczony pod zakładką o tej nazwie w menu na stronie głównej Exploruj.pl.

Znajdziecie tutaj to co jest przydatne w przygotowaniach do wyjazdów górskich:

  • Relacje z wyjazdów i podobne treści gdzie będziecie mogli dowiedzieć się z pierwszej ręki więcej o naszych aktualnych, przeszłych i planowanych wyprawach. Autorami tych treści są przewodnicy, liderzy ale również sami uczestnicy. Jeśli uczestniczyłeś w naszej wyprawie czy trekkingu, masz literacką żyłkę, napisz coś i wyślij – chętnie opublikujemy.
  • Poradnik turysty górskiego to porady wszelkiego rodzaju. O tych jak się wyekwipować na wyjazd, nowości sprzętowe, jak dbać o zdrowie i kondycję oraz wiele innych. Będą to nasze autorskie teksty jak również zacytowane z różnych fachowych źródeł zewnętrznych.
  • Szkolenia. Ta sekcja będzie proponować konkretne zajęcia / programy szkoleniowe. Jednodniowe, weekendowe i dłuższe a pomagające przygotować się do wypraw, poprawy własnego bezpieczeństwa w górach albo po prostu oferujące naukę i zdobywanie nowych doświadczeń jako cel sam w sobie.
  • Nasi partnerzy: profesjonalne sklepy ze sprzętem górskim i outdoorowym, organizacje górskie, przewoźnicy itp. Ale tylko Ci których znamy, sprawdziliśmy i z czystym sumieniem polecamy.

Więcej informacji tutaj: https://www.exploruj.pl/blog/