+48 12 444 1846
×
7 kwietnia 2021

Wirtualne spotkania w biurze Exploruj.pl

Nowości
jarek

Zaplanuj swoją wizytę i rozmowę w naszym biurze kiedy tylko zechcesz i bez konieczności przyjazdu do Kościeliska. Potrzebujesz tylko komputer, tablet lub smartfon. Wszystko dzięki aplikacji ZOOM.

Specjalnie dla tych osób, które jeszcze nas nie znają a nie za bardzo mają czas by przyjechać do nas do Kościeliska, przygotowaliśmy specjalną opcję wirtualnego spotkania z Jarkiem lub Martą poprzez aplikację ZOOM. Wiemy, że zwłaszcza nowe osoby, które jeszcze nas nie znają, przed decyzją o wyprawie z nami, wolały by się spotkać i porozmawiać osobiście. Oczywiście jest tak możliwość, wystarczy by za pomocą maila lub telefony z kilkudniowym wyprzedzeniem umówić się na spotkanie w naszym biurze w Kościelisku. Z wyprzedzeniem dlatego, że mamy sporo zajęć w tym w terenie i chodzi o to byśmy mieli dla Was wystarczającą porcję czasu.

Dla wszystkich gotowych na spotkanie i rozmowę na odległość jest to beceni mega proste. Wystarczy przesłać do nas maila na adres biuro@exploruj.pl z propozycją daty, godziny i temu rozmowy.

Zwrotnie prześlemy potwierdzenie naszej dostępności oraz link do wideoczatu na aplikacji ZOOM. O umówionej godzinie proszę kliknąć w link i … tyle. MOżemy rozmawiać. W czasach pandemii takie wirtualne spotkania są dodatkowo bezpieczniejsze bo zachowujemy dystans większy niż 1,5 metra i nie potrzeba maseczek 🙂

Zachęcamy Was do wirtualnego spotkania i rozmowy o takich sprawach jak:

  • Porady dotyczące jaką wyprawę wybrać, jaka by była dla Ciebie najbardziej odpowiednia.
  • Pomoc w doborze sprzętu na określoną wyprawę.
  • Informacje szczegółowe na temat jakiejś konkretnej wyprawy, na przykład trudności, wysiłek, rodzaj noclegów itp.
  • Porady odnośnie przygotowania fizycznego i zagadnień zdrowotnych.
  • Innych dotyczących naszych wypraw Exploruj.pl