+48 12 444 1846
×
×
Zarezerwuj teraz
Rejs na wyspy Komodo

  ×
  Zapytanie o termin

  Ta wyprawa może odbyć się w formule Exploruj Private Tours. Znaczy to, że możesz wybrać się na nią sam, z osobą towarzyszącą, bądź z małą grupą Twoich znajomych. Zapytaj o termin i szczegóły

   Rejs na wyspy Komodo

   Rodzaj wyprawy
   Wyprawy dla aktywnych
   Czas trwania
   4 dni
   Sezon
   Letnie
   Góry
   Wulkany
   Kontynent
   Azja
   Kraj
   Indonezja
   Cena, daty, rezerwacja.
   cena
   800 USD
   Terminy:
   Rezerwacja Exploruj private tours
   Archipelag Wysp Komodo w dużej części objęty jest ternem jednego z najciekawszych parków narodowych we wschodniej Azji. Ma tu swój dom słynny Waran z Komodo. Ale nie tylko on jest magnesem do tego miejsca. Piękne krajobrazy, kolorowe plaże i możliwość nurkowania na rafach koralowych jest magnesem przyciągającym do tego miejsca. Ten program jest doskonałym uzupełnieniem naszego programu "Na krawędzi nieba i piekła - wulkany Indonezji"
   Rejon: Archipelag Wysp Komodo
   Wielkość grupy: do 12 osób
   Kod programu: INK
   Typ zakwaterowania: Hotel, kabiny na łodzi
   Poziom trudności: łatwy
   dowiedz się więcej

   Indonezja jest prawdziwym rajem dla miłośników dzikiej przyrody. Na jej terenie znajduje się wiele cennych parków narodowych i obszarów chronionych. Jednym z najcenniejszych jest na pewno Park Narodowy Wysp Komodo. Leżą one w archipelagu Małych Wysp Sundajskich podobnie jak Bali czy Lombok. Nie ma tutaj wysokich wulkanów i popularnych ośrodków wypoczynkowych ani też wspaniałych zabytków kultury ale miejsce to na pewno warte jest odwiedzenia.

   Park narodowy Komodo to piękne i surowe krajobrazy grzbietów górskich wyrastających wprost z morza, to fantastyczne zatoki z różowym piaskiem. To też przepiękne rafy koralowe, które można obserwować pływając tuż przy brzegu. Wyspy Komodo mają też takiego mieszkańca, który zdobył światową sławę. Ostatni żyjący na tej planecie krewniak Smoka Wawelskiego, tak to ON – wielki Waran z Komodo.

   Cały archipelag odwiedzimy wcielając się w Timurskich piratów. Popłyniemy tradycyjną indonezyjską łodzią Pinisi, która będzie naszym domem przez trzy dni na turkusowych wodach i zielonych wyspach Morza Flores.

   Program wyprawy
   Ważne informacje