+48 12 444 1846
×
×
Zarezerwuj teraz
Himalaje – wyjazdy indywidualne

  ×
  Zapytanie o termin

  Ta wyprawa może odbyć się w formule Exploruj Private Tours. Znaczy to, że możesz wybrać się na nią sam, z osobą towarzyszącą, bądź z małą grupą Twoich znajomych. Zapytaj o termin i szczegóły

   Himalaje – wyjazdy indywidualne

   Zaplanuj z nami swoją wysokogórską przygodę.
   Rodzaj wyprawy
   Wyprawy górskie, Trekkingi
   Czas trwania
   -
   Sezon
   Marzec, Kwiecień, Maj, Październik, Listopad
   Góry
   Himalaje
   Kontynent
   Azja
   Kraj
   Nepal
   Cena, daty, rezerwacja.
   cena
   Na podstawie kalkulacji
   Specjalna oferta skierowana dla tych którzy preferują przygodę górską w mikro grupach w parach czy wręcz w pojedynkę. Albo dla tych którzy chcieli by realizować nietypowe mało popularne cele często w odległych zakątkach Himalajów. Bazując na naszych doskonałych i szerokich kontaktach w Nepalu, chętnie przygotujemy dla Was ofertę programu skrojonego na miarę, zgodnie z Waszym zamówieniem i celem. Dopasowując poziom i zakres świadczeń do Waszego portfela i potrzeb. Ofertę przygotujemy wspólnie z naszymi wieloletnimi partnerami, sprawdzonymi w różnych często trudnych i złożonych sytuacjach. Są to lokalne biura - organizatorzy trekkingów, przewodnicy trekkingowi i wysokogórscy, porterzy, przewodnicy miejscy, hotele, restauracje itd.
   Rejon: Himalaje Nepalu
   Wielkość grupy: 2 - 4 osób
   Kod programu: Programy na zamówienie
   Typ zakwaterowania: Hotel, schronisko, namiot
   Poziom trudności: Różne poziomy trudności
   dowiedz się więcej

   Organizujemy programy na indywidualne zamówienie:

   • trekkingi na dowolnych trasach w dowolnych pakietach świadczeń, od full service po jedynie załatwianie dokumentacji i wsparcie zdalne;
   • wyprawy na szczyty;
   • programy typy adventure (rafting, rowery, paraglajty itp.);
   • programy objazdowe zwiedzanie.

   Na życzenie możemy też zapewnić polskiego opiekuna – przewodnika  który pojedzie z Wami z kraju (ze względu na koszty ma to sens przy grupach).

   Aby zamówić u nas wyjazd indywidualny wystarczy skontaktować się z nami za pomocą maila lub telefonicznie i resztą sobie nie zawracać głowy. Ustalenie programu, logistyki, płatności, wszystko będzie się odbywać na miejscu w Polsce w naszym biurze w Zakopanem lub za pomocą środków komunikacji (mail, telefon, videokonferencja). Płatności dokonujecie na nasze konto w Polsce i nie musicie poza kieszonkowym wozić większych kwot ze sobą na wyjazd.

   Jesteśmy pewni jakości naszych świadczeń i naszych wielokrotnie sprawdzonych partnerów w Nepalu. Monitorujemy na bieżąco sytuację w Nepalu po trzęsieniu ziemi w kwietniu i maju i wiemy które rejony nie są polecane dla turystów obecnie.