+48 12 444 1846
×
9 lutego 2019

Weekend majowy 2019? Mamy jeszcze miejsca.

Nowości
jarek

Wprawdzie to jeszcze luty ale za oknem już słońce przyświeca coraz mocniej. Znak to że bliżej do wiosny i bliżej na naszego ukochanego dłuuugiego majowego weekendu! Warto jak najszybciej zastanowić się czy chcecie ten czas spędzić bardzo aktywnie. No i jeśli tak to konieczne z nami.

Zaplanowaliśmy na ten rok nasze stałe hity wyjazdowe czyli na przykład via ferraty dla początkujących, które jak zwykle w tym czasie odbędzie się nad malowniczym jeziorem Garda we Włoszech.

https://www.exploruj.pl/package/via-ferraty-dla-poczatkujacych/

Kolejna propozycja to zupełna nowość: Górska majówka w Chorwacji. To nasz autorski program w czasie którego odwiedzimy 6 różnych fantastycznych miejscówek górskich w Chorwacji i jednocześnie tamtejszych parków narodowych. Chorwacja jest lubiana i popularna wśród turystów z Polski ale nasz program jest unikalny i wyjątkowy. Sprawdźcie sami.

https://www.exploruj.pl/package/gorska-majowka-w-chorwacji/

Mamy też jeszcze miejsce na wyprawę w Atlas Wysoki do Maroka. To szansa być może na zdobycie pierwszego czterotysięcznika – Jabal Toubkal, czyli najwyższego szczytu Afryki Północnej.

https://www.exploruj.pl/package/atlas-wysoki-i-sahara/

Dla kogoś kto ma więcej czasu i wcześniej był już na wysokościach powyżej 4 tysięcy metrów, może to czas by zdobyć Himalaje i wybrać się z nami na majówkowy trekking pod Everest?

https://www.exploruj.pl/package/everest-base-camp/

Niestety nie mamy już miejsca na weekend majowy na wyprawę do Kosowa ale jeśli ktoś chce odwiedzić te góry to mamy jeszcze kilka programów do Kosowa w innych terminach.

https://www.exploruj.pl/package/tydzien-kosowie-balkanski-trekking/

Zapraszamy Was na wszystkie nasze programy!