+48 12 444 1846
×
17 kwietnia 2017

Patagonia – marka dla wymagających

Nowości
jarek

Dasea People wraz z marką Patagonia naszym partnerem. Rabaty dla klientów Exploruj.pl

Firma Dasea People, oficjalny przedstawiciel uznanej outdoorowej marki Patagonia od wiosny tego roku stał się oficjalnym partnerem Exploruj.pl.

Firma wraz ze swoim stacjonarnym sklepem mieści się w Gdyni ale prowadzi też sklep internetowy gdzie klienci Exploruj.pl mogą dokonywać zakupów ze specjalnym rabatem 15% od ceny sklepowej. Podobne rabaty obowiązują w czasie wizyty w sklepie stacjonarnym w Gdyni. Uwaga rabat nie sumuje się z aktualnymi promocjami.

Celem uzyskania specjalnego rabatu na produkty Patagonia niezbędne jest przed zakupami skontaktowanie się ze sklepem pod numerem telefonu  608 283 561 lub adres e-mail abrahama@santi.pl do wcześniejszego kontaktu w celu weryfikacji Klienta. Proszę podać imię, nazwisko oraz wyjazd z Exploruj.pl na który się wybierasz.

Więcej o Dasea People

Dasea People – Największy przedstawiciel marki Patagonia w Polsce! Miejsce stworzone dla ludzi z pasją, miłośników różnorodnych sportów, dążących do pokonywania swoich słabości i niejednokrotnie samego siebie, podczas kolejnej podróży w najdalsze zakątki świata.

wyprawy

Dasea People to nie tylko sklep, w którym skupiamy najlepsze jakościowo marki świata, ale również miejsce w którym spotykamy się by porozmawiać o swoich pasjach i podzielić się doświadczeniami z ostatnio przebytych podróży. Podczas organizowanych przez nas eventów gościmy wielu ciekawych podróżników i sportowców, miedzy innymi Piotra Myszkę reprezentanta Polski  w windsurfingu na Igrzyskach Olimpijskich.

W naszym sklepie znajdziesz najbardziej zaawansowaną technologicznie odzież marki Patagonia,
bez której Twój wyjazd  może stracić sens — marka jest liderem na światowym rynku outdorowym
nieprzerwanie od 1973 roku. Firma pozostaje w centrum zainteresowania dzięki specjalistycznym
ubraniom i akcesoriom wspinaczkowym jak również narciarskim, snowboardowym, wędkarskim,
biegowym czy surfingowym. Dasea People jako jedyni w Polsce posiadają na wyłączność ofertę Patagonia dla surferów a tym samym jako jedyni, wolne od neoprenu kombinezony Yulex.

strona internetowa:
http://daseapeople.com/

instagram:
https://www.instagram.com/daseapeople/

facebook:
https://www.facebook.com/daseapeople/?fref=ts

Więcej o marce Patagonia

Patagonia to amerykańska marka, której misją od ponad 40 lat jest kreowanie najlepszych produktów dla miłośników różnorodnych sportów, a także dla osób szukających niecodziennych rozwiązań.

wyprawy

Patagonia wyrosła z małej firmy założonej przez wybitnego wspinacza Yvon Chouinard, którego pasja oraz konsekwencja w podejmowaniu nowatorskich decyzji utrzymała firmę, nieprzerwanie od 1973 roku oraz pozycję lidera na światowym rynku outdoorowym. Firma pozostaje w sercu światowego biznesu dzięki specjalistycznym ubraniom i akcesoriom wspinaczkowym jak również narciarskim, snowboardowym, surfingowym, wędkarskim czy biegowym.

Podczas procesu tworzenia produktów dla Patagonii bardzo istotnym elementem jest ochrona środowiska naturalnego i to właśnie ona co roku przeznacza 1% ze sprzedaży na wspieranie organizacji ekologicznych na całym świecie. Jedną z najnowszych inicjatyw jakie wprowadziła Patagonia to inicjatywa Common Threads Initiative (2011 rok). Ma ona na celu zawarcie z klientami dwustronnego paktu polegającego na kupowaniu i używaniu odzieży w oparciu o zasadę zrównoważonego rozwoju bazującej na tzw. zasadzie : „Pięć R” – REDUCE (redukować), REPAIR (reperować), REUSE (ponownie wykorzystywać), RECYCLE (poddawać recyklingowi), REIMAGINE (wytworzyć na nowo).