+48 12 444 1846
×
20 maja 2019

Na wyprawy ze specjalną aplikacją Exploruj.pl

Aplikacja dla podróżników w Exploruj.pl

Zawsze dla nas było niezwykle ważne, by uczestnicy udający się na wyprawę organizowaną przez nasze biuro,  otrzymywali jak najpełniejszy pakiet informacyjny. Im więcej informacji możemy przekazać przed wyjazdem, tym lepiej uczestnicy mogą się do wyjazdu przygotować i tym efektywniej i przyjemniej mogą potem spędzić czas w trakcie samej wyprawy.

Wcześniej przygotowywaliśmy prosty plik w formacie PDF, który przesyłaliśmy do uczestników na miesiąc przed wyjazdem. Taki plik miał swoją ograniczoną formę tak względem zawartości jak i grafiki i użyteczności. Był też przydatny zwykle przed wyjazdem ponieważ w czasie już jego trwania nie mozna było go zmieniać.

Obecnie, z przyjemnością oferujemy Wam jako usługę dodatkową specjalną aplikację Exploruj.pl, która po zainstalowaniu na Waszych smartfonach, będzie towarzyszem podróży przed i w trakcie wyjazdu. Aplikację najlepiej mieć zainstalowaną na smartfona, ponieważ wtedy jest dla Was cały czas pod ręką. Nawet wtedy kiedy jesteście za granicą w trybie off-line. Oczywiście aby być na bieżąco, warto podłączać się do wifi zawsze kiedy jest ono dostępne. W krajach UE możemy oczywiście cały czas być on-line i korzystać z transmisji danych prawie jak w kraju, dzięki korzystnym regulacjom wewnątrz unijnym.

Partnerem, który dostarcza na naszą aplikację jest firma Vamoos.

Aby załadować aplikację na swojego smartfona wystarczy kliknąć na link poniżej.

Jak działa aplikacja Exploruj.pl

Działanie jest bardzo proste. Wystarczy pobrać ze strony Google Play lub Apple Store aplikację Vamoos na swój smartfon a następnie zalogować się do niej za pomocą loginu i hasła wysłanego przez nas. Uzyskujemy w ten sposób dostęp do całego pakietu informacji na temat programu na który się wybieramy. Jest tu między innymi:

  • Program wyjazdu dzień po dniu
  • Prognoza pogody dla miejsc które będziemy odwiedzać
  • Dostęp do dokumentów takich jak przydane informacje o kraju do którego jedziemy, co zabrać itp
  • Dokładne on/off-line mapy z zaznaczonymi miejscami naszego pobytu.
  • Interesujące miejsca zaznaczone na tych mapach wraz z linkami do nich w internecie
  • Informacje o rezerwacjach przelotów wraz z aktualizacjami dotyczącymi tych lotów jak nr bramek itp
  • Karta ubezpieczenia z numerami alarmowymi oraz warunki polisy
  • Dziennik wyprawy na którym uczestnicy mogą się komunikować jak na czacie i przekazywać sobie wzajemnie np. zdjęcia w trakcie wyjazdu
  • Wiele innych przydatnych elementów, które powoli będziemy wdrażać.

Poniżej przykłady kilku ekranów abyście sami ocenili stronę graficzną aplikacji.

Zapraszamy na wyprawy z nami i do wspólnej przygody ze wsparciem aplikacji Exploruj.pl!