+48 12 444 1846
×
15 października 2019

Wiosna w Himalajach – nie przegap!

Nowości
jarek

Czy spotkamy się najbliższej wiosny w Nepalu?!!

Chociaż sezon jesienny w Himalajach jeszcze w pełni, u nas w Kościelisku niebawem też pewnie do okien zapuka zima, to właśnie teraz jest najlepszy moment na podjęcie już wiosennych decyzji;) Zwłaszcza że najbliższa wiosna będzie niezwykła, bo to nasz kolejna wiosna w Himalajach!
W tym roku zabierzemy Was na kilka bardzo różnorodnych wypraw do Nepalu. Tak różnorodnych, że na pewno każdy z Was, w zależności od stopnia zaawansowania, znajdzie coś dla siebie.

Planujemy oczywiście nasze klasyki czyli Sanktuarium Annapurny (dla tych bardziej początkujących) oraz Everest Base Camp dla tych już z doświadczeniem.

Mamy też dla Was przepiękny i mało jeszcze uczęszczany trekking dookoła Manaslu (dłuższy) a dla tych co co chcą pokonać sławną ponad pięciotysięczną  przełęcz Thorung La, polecamy późno-wiosenną odsłonę trekkingu dookoła Annapurny

Dla tych, którzy mają ambicję do zdobycia jakiegoś wysokiego szczytu, polecamy wspinaczkę na sześciotysięcznik Island Peak (Imja-Tse). A dla tych mniej cierpliwych już na początku marca organizujemy ciekawy trekking do przepięknego Langtangu z możliwością zdobycia prawie pięciotysięcznego szczytu Tserko Ri.

Przypominamy że wędrujemy tylko w małych grupach a naszymi polskimi przewodnikami są prawdziwi zawodowcy, doświadczeni przewodnicy górscy i liderzy. Wyjazdy do Nepalu organizujemy już z powodzeniem od kilkunastu lat. Na miejscu mamy grupę naszych stałych współpracowników.

Warto spróbować swoich sił w Himalajach Nepalu. Wprawdzie to największe i najwyższe góry świata ale do odważnych świat należy 🙂

Wszystkie programy znajdziecie TUTAJ

 
trekkingi