fbpx

Daty na 2021 już dostępne

07 maja 2020
Jarek Figiel

Tak, kilka dni temu zaktualizowaliśmy prawie wszystkie terminy na przyszły rok więc można już przeglądać, wybierać, myśleć, planować, robić formę, kompletować ekwipunek … no i oczywiście rezerwować 🙂

Jak zawsze ostrzegam, że to nie wszystko i dodajemy cały czas nowe programy. Również na przyszły rok planujemy dla Was uruchomić nowe programy górskie, z każdego poziomu trudności ale nie tylko. Będziemy również rozwijać taką trochę nową koncepcję programów dla aktywnych ale z różnymi aktywnościami na otwartej przestrzeni, nie tylko góry nie tylko trekking czy wspinanie. Również kajaki, rowery, nawet offroad, wyprawy przyrodnicze czy fotograficzne.

Będziemy też starać się by nasze nowe programy i te “stare”, które będziemy zmieniać były jak najbliżej natury, w miejscach nie rozdeptanych przez masową turystykę. Jak najdalej od tłumów, ekologicznie, z poszanowaniem globalnej koncepcji programu Leave no trace. Czyli tak jak lubimy, tak też jak w nowej pro zdrowotnej rzeczywistości (COVID-19) i w obliczy zmian na naszej planecie powinniśmy robić.

Mamy nadzieję, że też nam pomożecie w tych zmianach i nowych projektach. Czekamy jak zawsze na Wasze sugestie, pytania i ogólnie kontakt z nami.

Piszcie: biuro@exploruj.pl lub tel: 793 333 267

 

Rodzina słoni w zaroślach

Rodzina słoni w Parku Narodowym Queen Elizabeth w Ugandzie. Foto: J.Figiel

 

Widok na skałę Uluru

Święta góra aborygenów Uluru o wschodzie słońca. Terytorium Północne Australia. Foto: J.Figiel