+48 12 444 1846
×
25 września 2020

Wyprawy w roku 2021 – nasze plany

Nowości
jarek

Jeszcze w maju b.r. zaktualizowaliśmy prawie wszystkie terminy naszych programów na przyszły rok więc było już sporo czasu na planowanie.

Teraz potwierdzamy, że planujemy realizację wszystkich naszych wypraw począwszy od stycznia. Oczywiście monitorujemy na bieżąco sytuację epidemiologiczną we wszystkich krajach z kręgu naszych zainteresowań. W razie gdyby dany kraj nie był dostępny i gdybyśmy musieli wyjazd odwołać, to zmieniamy termin lub zwracamy zaliczki.

Tak więc możecie nie tylko planować ale i też robić rezerwacje bez ryzyka, że środki w nie zainwestowane przepadną.

Do naszego przyszłorocznego kalendarza dodajemy też cały czas nowe programy. Planujemy dla Was uruchomić kolejne programy górskie, z każdego poziomu trudności ale nie tylko. Będziemy również rozwijać taką trochę nową koncepcję programów dla aktywnych ale z różnymi aktywnościami na otwartej przestrzeni, nie tylko góry nie tylko trekking czy wspinanie. Również kajaki, rowery, nawet offroad, wyprawy przyrodnicze czy fotograficzne.

Będziemy też starać się by nasze nowe programy i te “stare”, które będziemy zmieniać były jak najbliżej natury, w miejscach nie rozdeptanych przez masową turystykę. Jak najdalej od tłumów, ekologicznie, z poszanowaniem globalnej koncepcji programu “Leave no trace”. Czyli tak jak lubimy, tak też jak w nowej pro zdrowotnej rzeczywistości (COVID-19) i w obliczy zmian na naszej planecie powinniśmy robić.

Mamy nadzieję, że też nam pomożecie w tych zmianach i nowych projektach. Czekamy jak zawsze na Wasze sugestie, pytania i ogólnie kontakt z nami.

Piszcie: biuro@exploruj.pl lub tel: 793 333 267

 

Rodzina słoni w zaroślach

Rodzina słoni w Parku Narodowym Queen Elizabeth w Ugandzie. Foto: J.Figiel

 

Widok na skałę Uluru

Święta góra aborygenów Uluru o wschodzie słońca. Terytorium Północne Australia. Foto: J.Figiel