+48 12 444 1846
×
22 sierpnia 2017

13 Spotkania z Filmem Górskim – już za tydzień!

Nowości
jarek

30 sierpnia w Zakopanem rozpoczną się 13. Spotkania z Filmem Górskim, których jednym z parnterów jest w tym roku nasze biuro Exploruj.pl które organizuje dla Was trekkingi i wyprawy górskie. Jeśli będziecie wówczas na Podhalu nie przegapcie, zwłaszcza zawodów boulderowych Zako Boulder Power im. Bogusia Probulskiego. Arena zmagań to tym razem Górna Rówień Krupowa w Zakopanem obok miasteczka festiwalowego – podejrzewamy, że będzie się działo!

Dodać musimy że w tym roku właściciel biura Exploruj.pl jest jednym ze sponsorów tych zawodów. Jak to się stało? „Po prostu w zeszłym roku oglądałem na żywo finały tych zawodów i mimo lekkiego deszczu i późnej pory wprost nie mogłem się oderwać od oglądania! Pomyślałem że warto następnym razem wesprzeć tak wartościową imprezę gromadzącą tylu młodych i niezwykle zdolnych zawodników” – mówi Jarek. “Tym bardziej że zawody są rozgrywane dla uczczenia Bogusia Probulskiego, którego miałem honor znać i który był dla mnie wzorem świetnego wspinacza a nie “pieniacza” o co już nie zawsze łatwo w dzisiejszych czasach. Oby jego osoba była wzorem dla młodych pokoleń tak jak była dla mnie”.

Spotkania z Filmem Górskim w ciągu ostatnich lat przerodziły się z kameralnego festiwalu filmowego w prawdziwe święto gór pod Tatrami. Co roku dzieje się dużo i co roku więcej! Tym razem centrum działań będzie również w namiocie festiwalowym na Górnej Równi Krupowej (tak tam gdzie teraz Festiwal Folkloru.

Zapraszamy Was i dziękujemy Wam bo to dzięki Waszemu udziałowi w naszych wyprawach i trekach możemy przekazać wsparcie młodym zawodnikom walczącym w zawodach wspinaczkowych.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Spotkań tutaj:

http://www.spotkania.zakopane.pl

 

wyprawy

 

Plakat Spotkania