+48 12 444 1846
×
×
Zarezerwuj teraz
Nepal discovery tour

  ×
  Zapytanie o termin

  Ta wyprawa może odbyć się w formule Exploruj Private Tours. Znaczy to, że możesz wybrać się na nią sam, z osobą towarzyszącą, bądź z małą grupą Twoich znajomych. Zapytaj o termin i szczegóły

   Nepal discovery tour

   Esencja smaków Nepalu z Radkiem Kucharskim
   Rodzaj wyprawy
   Wyprawy dla aktywnych
   Czas trwania
   16 dni
   Sezon
   Luty
   Góry
   Himalaje
   Kontynent
   Azja
   Kraj
   Nepal
   Cena, daty, rezerwacja.
   cena
   1590 USD
   + przelot do Katmandu
   Wybierz termin:
   Rezerwacja Exploruj private tours
   Fascynująca Kotlina Katmandu, zachwycająca panorama szczytów masywu Annapurny, dzikie zwierzęta Parku Narodowego Ćitwan, miejsce narodzin Buddy w Lumbini, buddyjskie klasztory, hinduskie świątynie, królewskie pałace.
   Rejon: Dolina Katmandu, Chitwan, Annapurna Himal
   Wielkość grupy: do 14 osób
   Kod programu: NPDT
   Typ zakwaterowania: Hotele, guesthouse
   Poziom trudności: Progam łatwy - krajoznawczy
   dowiedz się więcej

   Nepal jest jednym z najatrakcyjniejszych kierunków wyjazdowych nie tylko dla miłośników wysokich gór czy trekkingu. Jego (Nepalu) bogactwo kulturowe i przyrodnicze gwarantuje że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

   Miłośnicy historii i zabytków znajdą takie perły niepowtarzalnej architektury jak Bhaktapur czy Lalitpur. Miłośnicy przyrody parki narodowe, himalajskie lasy rododendronowe, prawdziwą dżunglę i faunę dla niej typową. Można tu spotkać nosorożce a nawet tygrysa bengalskiego. Pasjonaci górskich wędrówek mają do dyspozycji największe góry świata i szlaki turystyczne od łatwych jednodniowych przechadzek bo wyczerpujące wielotygodniowe wyprawy w serce Wielkich Himalajów. Ci którzy lubią spędzać czas aktywnie znajdą liczne oferty raftingów, wycieczek rowerowych, latania na lotniach, skoków na bungee i tak dalej. Nawet dla miłośników kuchni azjatyckiej można by zrobić specjalny program bo w Nepalu oprócz kuchni lokalnej i tradycyjnie indyjskiej zagościły specjały z Chin, Tajlandii, Korei, Japonii a nawet z Turcji, krajów arabskich i Izraela! I to wszystko ze wspaniałymi Himalajami w tle.

   Program wyprawy
   Ważne informacje
   ZAMKNIJ