+48 12 444 1846
×
13 stycznia 2022

Licytuj wycieczkę w Tatry Exploruj.pl dla WOŚP !!!

Nowości
jarek

Licytuj wycieczkę w Tatry Exploruj.pl dla WOŚP !!!

Jak co roku na początku stycznia właśnie ruszyła machina Wielkiej Świątecznej Orkiestry Pomocy. Wielki Finał odbędzie się 30 już stycznia!

W tym roku jako Exploruj.pl postanowiliśmy się włączyć do akcji. Ja osobiście jako założyciel i właściciel Exploruj.pl a jednocześnie aktywny przewodnik górski, postanowiłem zaprosić Was na specjalną wyprawę ze mną na pierwszą prawdziwą tatrzańską via ferratę.

Została ona otwarta w tym roku latem w rejonie malowniczej i pięknej przełęczy Czerwona Ławka (Priečne sedlo) 2305 m. Można ją pokonać w ramach okrężnej trasy z Doliny Zimnej Wody, Pięciu Stawów Spiskich do Doliny Staroleśnej.

I na tą trasę Was zapraszam

Przedmiotem licytacji na rzecz WOŚP jest voucher dla jednej lub dwóch osób na tą wycieczkę pod moją opieką przewodnicką (Jarosław Figiel). W parkiecie sprzęt na via ferraty, w tym kask, łaża i uprząż oraz przejazd do Smokowca z Zakopanego i powrotny moim samochodem.

Termin tej jednodniowej wyprawy do ustalenia między 1 lipca a końcem września. Liczę na Waszą aktywność bo cala kwota idzie na rzecz WOŚP!

Licytujcie jak najwyżej!!!

Jarosław Figiel